Ready made společnost je hotová, již předzaložená firma, která splňuje všechny potřebné náležitosti, ale má zcela čistou historii. Readymade společnost je již zapsaná v obchodním rejstříku, má svůj název, jednatele, IČO i počáteční kapitál. Koupě ready made společnosti na klíč ušetří podnikateli mnoho času, neboť již není třeba se o nic dalšího starat.

Nemusíte čekat týdny, ale do pár hodin můžete začít podnikat. Podnikejte bez zbytečných průtahů.

Pokud jste se rozhodli podnikat a řešíte, jakou společnost koupit, pak vás jistě zaujme možnost nákupu již hotové společnosti. O tom, že začátky podnikání nejsou snadné, víme všichni. Vše vám značně usnadní takzvaná ready made společnost, která je již založena a plně připravena na vaše podnikání. Ready-made společnosti na klíč lze zakoupit za výhodnou cenu bez dalších poplatků. Založení společnosti dosud nebylo snazší. Ready made společnost můžete využít, ať už je váš podnikatelský záměr jakýkoliv.

Často je kupují advokáti či notáři pro své klienty, jež se chtějí vyhnout problémům se zakládáním vlastní společnosti.

Ready made společnost zajistí rychlost a komfort bez zbytečné administrativy, která je časové náročná.

Při nákupu této společnosti je třeba postupovat velmi obezřetně, ostatně jako u všeho. Ideální je nákup předzaložené společnosti na klíč od renomovaného dodavatele, který má v oboru dobré jméno. Společnost by za sebou neměla mít žádnou historii. Můžete si vybrat typ společnosti podle svých podnikatelských cílů (akciová společnostspolečnost s ručením omezeným či evropská společnost) a také sídlo společnosti na jedné z lukrativních adres.

Produkt se pak již neliší od jiných firem. Jedná se o velmi snadné a praktické řešení, které je vhodné zejména pro podnikatele, kteří nechtějí nebo nemají čas zařizovat potřebnou administrativu. Není divu, že zájem o ready made společnosti stále roste.

Zpět na slovník